Location : Home > K > KPTC6E22-41SDN
KPTC6E22-41SDN
Share on FacebookShare on Facebook
KPTC6E22-41SDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KPTC6E22-41SDN CONN HSG PLUG 41POS INLINE SKT 147420 ITT Cannon, LLC 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CN0966B18S14S9-140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
GTC06CF28-3S-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings GT 3C 3#8 SKT PLUG
LJT00RE23-53SD Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 53C 53#20 SKT RECP
182-037-213R171 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
PT06P-6-1S Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
030-8585-000 IC 58000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
350836-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold
801-83-047-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
M30-4100346 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Tin
M30-4100346 Harwin Inc. 147220 2016+ 1.25MM PITCH SIL PC TAIL HORIZ Unitronix Electronics Limited
M30-4100346 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M30-4100346 NEW 98500 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1747819-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings DYNAMIC D5300 TAB HSG 3P/X
1-1747819-3 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1671060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1671060000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1671060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 90 6-POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1671060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 90 6-POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
M20-9991145 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
M20-9991145 Harwin Inc. 157440 2016+ 11 SIL VERT PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M20-9991145 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9991145 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1437406-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters CONN CARDEDGE 45DEG .375 STEEL
6-1437406-9 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
0050361677 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.165" (4.20mm)
1642380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1642380000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 8POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1642380000 Weidmuller 147770 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1642380000 Weidmuller 279070 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com