Location : Home > K > KPTB20-39PS
KPTB20-39PS
183-037-213R451 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
CIR030CFZ-28-15S-F80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 35 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
1607882 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 17 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
JT02RE-18-66S Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 66C 66#22M SKT RECP
KJB0T11F35BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 13 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
0512966093 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 60 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle