Location : Home > K > KPT08P16-26P
KPT08P16-26P
CA06COME14S-2PB01A176 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
CIR06F-16A-10P Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
MS3101F22-28P Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
MS3450KT16-10S Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
97-3107B22-34PW-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 2#16, 3#12 PIN PLUG
967-025-CAP Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories IP67 25 POS CONNECTOR COVER
PT07E16-23PX Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 23C 1#16,22#20 PIN RECP
FH23-15S-0.3SHW(10) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 15 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
6-520315-5 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 15 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.100" (2.54mm) Through Hole
5033042610 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 26 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
0522711479 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 14 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle