Location : Home > K > KPT06P22-36P
KPT06P22-36P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
85101AC84S50 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
JT06RE-16-13S-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 13C 13#16 SKT WALL RECP
SDS100-PRW2-F15-SN00-1 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
JBXSR1G02FCSDSMR Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
RJ11-6LC1-S Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P6C R/A SHIELDED
JBXER0G06MSSDPR Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
146023-1 Connectors, Interconnects Memory Connectors - PC Card Sockets 68 Position Card Connector PCMCIA Through Hole, Right Angle Gold
BACC45FN16-24S Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
95200-403 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Tin-Lead 0.100" (2.54mm) Through Hole