Location : Home > K > KPT06J14-12SX
KPT06J14-12SX
CA07A24-22SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
EGG.5K.310.CLL Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
97-3107A24-10PW-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 7C 7#8 PIN PLUG
6610.2354 Connectors, Interconnects Power Entry Connectors - Inlets, Outlets, Modules 6610 APPLIANCE OUTLET 10A 70
GTS06F-16S-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
AIBC6GHSB2-14S-7PXC-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 3C 3#16S PIN PLUG
CTVP00RW-9-35JD Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3108B22-1PZ-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#8 PIN PLUG
ADT-2803-NM-HNM-02 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) - Adapters ADAPTER M/M TYPE N/HN 8GHZ
AXE740127 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 40 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
AXE740127 PANASONIC 685275 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
AXE740127 PANASONIC 19688 2022+ A Nego IC Co.Doris@negoic.com
AXK6S30447YA Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 30 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
91931-21115LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 15 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold or Gold, GXT?
GTS06AF14S-10P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#16S PIN PLUG
1599919 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder
1-1734248-0 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 10 Position FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount