Location : Home > K > KPT06J12-3P
KPT06J12-3P
D38999/26WJ29PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
97-3107A24-27SW Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 7C 7#16 SKT PLUG
CA3106R36-12PF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 48 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
PT06SE-22-21S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
M83723/72R20327 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
97-4100A14S-1S-621 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings AB 3C 3#16S SKT RECP
DTS20W15-15SB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 15 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
PXM7011/10P/CR/0507/SN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
MS27656T25B29SL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 29 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
AFD56-18-11SW-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
3005W5SXX99E20X Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings CONN SOCKET 5W5 F
C48-06R14-7P-106 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 7C 7#16 PIN PLUG
5016283581 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 35 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle