Location : Home > K > KPT06E20-24SDZ
KPT06E20-24SDZ
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPSE06F14-15SZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
MS3476W16-23PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
97-3106A24-12PZ Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 3#12, 2#4 PIN PLUG
D38999/24WJ24HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
AIB0F18-3SC Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 2C 2#12 SKT RECP WALL
98426-S03-05-118LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 10POS 2MM T/H
MS3474W2039S Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CONREVSMA001-SMD Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) RP-SMA Connector Receptacle, Male Pin 50 Ohm Surface Mount Solder
D38999/26WF11BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
SP06P-8-4P Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
PKA.2B.308.CYMD99 Connectors, Interconnects Circular Connectors CONN INLINE RCPT
D38999/24WC4PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
1734839-9 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 9 Position FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle