Location : Home > K > KPT01F20-41PW
KPT01F20-41PW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1888863-8 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SHLD VERT REC CONN ASSM36PSFF NO
DCM37SM Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
SFH213-PPJC-D03-ID-BK-M181 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET .100" 6POS
1627160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1627160000 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1627160000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1627160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 9POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-796607-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-796607-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-796607-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 21POS 8.26MM EKT Electronics Co., Ltd
1-796607-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 21POS 8.26MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0194351014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.230" (5.84mm)
1-968232-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.197" (5.00mm)