Location : Home > K > KPT01A16-8PW
KPT01A16-8PW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1678978 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Inserts, Modules Male Insert 16 Position Terminal Block, Straight - Push In
DAMG15SRA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
242A26820X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9POS F TYPE 4 SC 20 AWG