Location : Home > K > KPSE06F20-16PZ
KPSE06F20-16PZ
RBC44DRAS-S734 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 88POS .100 R/A PCB
GMC43DREF-S734 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 86POS .100 EYELET
RYM22DTKN-S288 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 44POS .156 EXTEND
RBM40DCAH-S189 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD
ABM28DRXI Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD
AMM12DTMN-S189 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD
FMC12DREI-S93 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 24POS .100 EYELET
ACC60DPNN Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 120POS .100"
346-020-521-204 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CARDEDGE 20POS DUAL .125 GREEN
RSC05DRTH-S734 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD
GBC12DRXN-S734 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 24POS DIP .100 SLD
345-026-521-802 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CARDEDGE 26POS DUAL .100 GREEN
395-036-520-801 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CARD EDGE 36POS DL .100X.200 BLK