Location : Home > K > KPSE06F14-12PW
KPSE06F14-12PW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS27468T13B98P Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS3116P16-23S Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
PT06CP-18-32SW(351) Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
TVP00RK-9-9SA-S25AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
CTVS06RF-25-F4S Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
TV07RL-17-99S Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
TVS06RF-21-11P Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
97-3107A20-8S Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 6C 4#16, 2#8 SKT PLUG
2M801-007-16NF9-4PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 4C 4#16 PIN PLUG OM
AIT6CG18-1PC-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 10C 10#16 PIN PLUG
BACC63CE22A22SXH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CONN 4C 4#8 PIN PLUG
AXT220124 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 20 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
TVS06RF-11-5JN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 5C 5#20 SKT PLUG
10-214814-06S Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 6C 6#16S SKT PLUG
3-552008-1 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 50 Position Two Piece Backshell Connector Black 180¡ã Unshielded
AAA6FPZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Silver
GTCL06F14S-7PW-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 3#16S PIN PLUG
8-5353189-0 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 140 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
KPSE06F14-12PDZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
KPSE06F14-12PWDZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold