Location : Home > K > KPSE06B20-41S
KPSE06B20-41S
CA3100E28-21PBA176-05 Connectors, Interconnects Circular Connectors 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
CIR030FP-32A-55S Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
TV07RF-11-19S-S15 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
97-3108A28-2SZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 14C 12#16, 2#12 SKT PLUG
PCS06E-10-6S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
10-248373-22S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
MS25183-22-2S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
0528931633 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 16 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle