Location : Home > K > KPSE00F14-12P
KPSE00F14-12P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3100F20-29PBA232F80-05 Connectors, Interconnects Circular Connectors 17 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
HR25-9R-20PA(71) Connectors, Interconnects Circular Connectors 20 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
MS27467T19F35SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
KJB6T9W98PAL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
CTV06RW-13-35PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
MS3100F28-19SX Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 10C 6#16 4#12 SKT RECP
DBMM25PDA156 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
IL-312-A30S-VF-A1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 30 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
AFD51-12-8SY-6232 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
CA3102E16S-4SB04 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
2FA1-NHSJ-C04-6 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB, Fakra Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
CA3106F22-22SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
205414-1 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position
61083-142102 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 140 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
0522711969 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 19 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
046232112103800+ Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 12 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
54122-808-72-1300 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 72POS 0.100" T/H