Location : Home > K > KP1830222014G
KP1830222014G
Share on FacebookShare on Facebook
KP1830222014G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KP1830222014G CAP FILM 2.2 NF 5 100VDC AXIAL 1327100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
KP1830222014G CAP FILM 2.2 NF 5 100VDC AXIAL 681800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861221485015 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP