Location : Home > K > KN3270026
KN3270026
Share on FacebookShare on Facebook
KN3270026 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KN3270026 OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD 57149 Pericom 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
KN3270026 OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD 41725 Pericom 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3104013 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 12-28 AWG
3104013 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3104013 Phoenix Contact 147750 2016+ TERM BLOCK TEST DISCONNECT GRAY Unitronix Electronics Limited
3104013 DINK 812 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
SFM-105-02-S-D-LC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
SFM-105-02-S-D-LC NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFM-105-02-S-D-LC Samtec Inc. 147740 2016+ CONN RECEPT 10POS .050 SMT Unitronix Electronics Limited
SFM-105-02-S-D-LC SAMTEC 5885 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
SFM-105-02-S-D-LC NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1623500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1623500000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1623500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 3POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1623500000 Weidmuller 147270 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
317-83-130-41-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-130-41-005101 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-83-130-41-005101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
5435501 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5435501 Phoenix Contact 147130 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5435501 Phoenix Contact 298890 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1741580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 (Mate), 10 (Input) Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã and 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1741580000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1741580000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLDT 5.08 5POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1741580000 Weidmuller 147660 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
811-22-032-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 32 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-032-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-032-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 32 POS .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-032-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 32 POS .295 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-22-032-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 32 POS .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1612350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Blade Sockets 0.276" (7.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1612350000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 6POS TOP CONN TPC Global Service Co.Ltd.
1612350000 Weidmuller 147710 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 7MM Unitronix Electronics Limited
812-22-017-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 17 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-017-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-017-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 17POS SNGL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-017-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 17POS SNGL .410 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-017-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 17POS SNGL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd