Location : Home > K > KMH25VN223M30X45T2
KMH25VN223M30X45T2
Share on FacebookShare on Facebook
KMH25VN223M30X45T2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KMH25VN223M30X45T2 CAP ALUM 22000UF 20 25V SNAP 485900 United Chemi-Con 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
KMH25VN223M30X45T2 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 22000uF 25V 20 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
KMH25VN223M30X45T2 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 22000uF 25V 20 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com