Location : Home > K > KMG35VB222M16X25LL
KMG35VB222M16X25LL
Share on FacebookShare on Facebook
KMG35VB222M16X25LL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KMG35VB222M16X25LL Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2200uF 35V 16X25 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
KMG35VB222M16X25LL CAP ALUM 2200UF 20 35V RADIAL 503700 United Chemi-Con 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
KMG35VB222M16X25LL Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2200uF 35V 16X25 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
KMG35VB222M16X25LL DIP 57140 UMITEDCHEM NEWD/C OWNSTOCK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
KMG35VB222M16X25LL DIP 80000 UMITEDCHEM stock Morechip Enterprise Co., Ltd.