Location : Home > K > KMD40-512
KMD40-512
Share on FacebookShare on Facebook
KMD40-512 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KMD40-512 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
KMD40-512 DIP 22619 TDK-LAMB 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0901220135 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
65820-004 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold