Location : Home > K > KLKR02.5TS
KLKR02.5TS
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-3054 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.056UF 10% 50V AXIAL
M39003/01-3054 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-3054 Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
TLJB157M010R0500 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 150UF 10V 20% 1210
TLJB157M010R0500 ELECTRONIC 25159 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
203-111-2-66F-502-2-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 5A 32VDC ROCKER
203-111-2-66F-502-2-1 Sensata Technologies/Airpax 139210 2015+ CIR BRKR 5A 32VDC ROCKER Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
203-111-2-66F-502-2-1 Sensata Technologies/Airpax 139210 2015+ CIR BRKR 5A 32VDC ROCKER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
203-111-2-66F-502-2-1 Sensata Technologies/Airpax 57109 2015+ CIR BRKR 5A 32VDC ROCKER Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3120-F321-P7T1-W02D-15A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
IEGF6-31407-5-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
0217.125TXP Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
P6KE20ARL Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 17.1VWM 27.7VC AXIAL
P4KA30HE3/54 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 24.3VWM 43.5VC AXIAL
SA12A-T Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO15
ATV06B441J-HF Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 440VWM 713VC DO214AA
P6SMB18A Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 15.3VWM 25.5VC DO214AA
SA14A-B Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO204AC
SMF15CT1G Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 15VWM 29VC SC88
SMCG130CAHE3/9AT Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 130VWM 209VC SMC
SM3102R-22-77S Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
P0900SC Circuit Protection TVS - Thyristors SIDACTOR BI 75V 400A DO-214AA
188834-1 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Hard Metric, Standard CONN 2MM HM HDR 154POS VERT GOLD
188834-1 TYCO 10060 14-15+ NA Nego IC Co.Doris@negoic.com
KLKR02.5T Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/300VDC