Location : Home > K > KL12615000J0G
KL12615000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KL12615000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3107B28-18SY-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 12C 12#16 SKT PLUG
DJT16F21-41HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
180-078-171L010 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position
CTVP00RW-23-35PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 100 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS27467T17B8SL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
3-647016-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 5POS 22AWG .100 RED
4-644465-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 11POS 18AWG MTA156
79059-2726 Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 50 Position Receptacle Connector SCSI+ Through Hole, Right Angle Solder
78583-001LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
78583-001LF Amphenol FCI 157550 2016+ CONN RECPT 4POS 2.54MM CRIMP Unitronix Electronics Limited
78583-001LF Amphenol FCI 289130 2016+ CONN RECPT 4POS 2.54MM CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
78583-001LF IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430213-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
DF1E-9EP-2.5C Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)
DF1E-9EP-2.5C Electronics 27141 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DF1E-9EP-2.5C IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF1E-9EP-2.5C NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SEFX-18 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
SEFX-18 Curtis Industries 147060 2016+ CONN BARRIER STRIP 18CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
SEFX-18 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SEFX-18 NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430001-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430001-09-0 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
151-10-308-00-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SOLDER TAIL 2.54MM
151-10-308-00-003101 IC 57750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
151-10-308-00-003101 Preci-Dip 147780 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
151-10-308-00-003101 Preci-Dip 279090 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
153-10-308-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .018"DIA .300 8POS
153-10-308-00-001000 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
153-10-308-00-001000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
153-10-308-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
153-10-308-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .018DIA .300 8POS EKT Electronics Co., Ltd
1971895-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
1740449-2 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors SSL Connector 2 Position Plug Housing for Socket Contact Cable/Wire to Cable/Wire or Board Crimp
1740449-2 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1740449-2 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1740449-2 TE Connectivity AMP Connectors 147680 2016+ CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP Unitronix Electronics Limited
1740449-2 TE Connectivity AMP Connectors 287470 2016+ CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com