Location : Home > K > KJB7T15W35PBL
KJB7T15W35PBL
880697-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 17-20AWG TIN CRIMP
353717-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN RCPT 14-16AWG CRIMP 15GOLD
353717-2 TECONNECTI 14995 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
SJS616220 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
172102H243RP Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) RP-N Type Connector Plug, Female Socket 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
M24308/4-15F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
0395156519 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1863068 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1863068 Phoenix Contact 157530 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1863068 Phoenix Contact 289170 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776542001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1776542001 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1776542001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 180 20POS SN EKT Electronics Co., Ltd
1776542001 Weidmuller 157460 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1776542001 Weidmuller 288690 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0389690012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.500" (12.70mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325118-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325118-10-0 IC 59520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
644751-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
644751-9 TE Connectivity AMP Connectors 157230 2016+ CONN HEADER RTANG 9POS .156 TIN Unitronix Electronics Limited
644751-9 TE Connectivity AMP Connectors 278730 2016+ CONN HEADER RTANG 9POS .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
644751-9 Tyco Electronics 8000 2012+ 09P MTA156 HDR ASSY R/A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
644751-9 Tyco Electronics 8000 2012+ 09P MTA156 HDR ASSY R/A TPC Global Service Co.Ltd.
5024430470 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
5024430470 Molex, LLC 299130 2016+ CONN RCPT VERT 4POS 2.00MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3131222 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories PARTITION PLATE 1.5MM ORANGE
3131222 Phoenix Contact 147220 2016+ PARTITION PLATE 1.5MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
3131222 Phoenix Contact 288290 2016+ PARTITION PLATE 1.5MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432300-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432300-04-0 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387213508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
3-140-Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
3-140-Y Original 37684 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
3-140-Y STOCK 43310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
114-87-420-41-117101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
114-87-420-41-117101 Preci-Dip 157310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
114-87-420-41-117101 Preci-Dip 277790 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-87-314-41-003101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
116-87-314-41-003101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-87-314-41-003101 Preci-Dip 277310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com