Location : Home > K > KJB6T15F35BD
KJB6T15F35BD
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NPS-N-BL-T4-M6F Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Panel Source, Male Pins Threaded Silver
CA3101F32-17SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
SP00SE-12-8S(301) Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
ACA3106F16-11SBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 2C 2#12 SKT PLUG
97-3107A20-27SY Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 14C 14#16 SKT PLUG
MS3452W16-12P Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
CTVP00RW-15-18PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
983-015-010-031 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 15 Position Two Piece Backshell Connector Gray 180¡ã Unshielded
KX14-50K5F-RE Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 50 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
FX6A-40S-0.8SV Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
PT06A12-10SW-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 10C 10#20 SKT PLUG
BSH-120-01-L-D-A-TR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 240 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
85107A1098S5016 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
1757821-5 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position
133-3701-306 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) MCX Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Through Hole, Right Angle Solder
DF12D(5.0)-36DP-0.5V(81) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 36 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold