Location : Home > K > KJB6T15F19PEL
KJB6T15F19PEL
MS3108R24-11SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
KPT6E8-33SDN Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
KPT2E14-5PDV Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
PT06E-8-80P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
PT08E14-8S-SR Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 8C 6#20 2#12 SKT PLUG
91900-21515 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 15 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold or Gold, GXT?
M24308/24-41Z Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
MS27468T11F35HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 13 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
KPT00F20-24P Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
KPSE06P10-6PF0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Potted
FH34SRJ-40S-0.5SH(50) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 40 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
1775333-6 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 6 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle