Location : Home > K > KJB0T15F18AN
KJB0T15F18AN
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
106066-2 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
GRA.0S.269.GV Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories INSULATING WASHER GREEN
CN1021A20G39S9Y240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3108A24-22PX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 4#8 PIN PLUG
NX60TB-15SAA9-SP(51) Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RECEPT 15POS 0.9MM SMD
CTVPS00RF-21-39SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MS27466T19F35SA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 66 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
DEMMC9PJ Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 9 M PCB R/A G50 ZINC
M24308/23-55Z Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
M22-2040305 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
M22-2040305 ELECTRONIC 26829 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
M22-2040305 ELECTRONIC 26829 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
M22-2040305 STOCK 43270 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
929647-01-04-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929647-01-04-EU 3M 157420 2016+ CONN HEADER 4POS STR .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929647-01-04-EU 3M 298710 2016+ CONN HEADER 4POS STR .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929647-01-04-EU IC 57180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395040718 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0532610527 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Tin