Location : Home > K > KJB0T13W35PCL
KJB0T13W35PCL
CTNCF400REV Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) RP-TNC Connector Plug, Female Socket
61082-061120 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 60 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
0395045612 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)