Location : Home > K > KI08505000J0G
KI08505000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KI08505000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ECS-80-20-7SX-TR Crystals and Oscillators Crystals 8MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 100 Ohm -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
ECS-80-20-7SX-TR ECS Inc 139990 17+/18+ CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECS-80-20-7SX-TR ECS Inc 57639 2015+ CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-80-20-7SX-TR ECS Inc 62365 1538+ CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD Alphatek Technology Limited
ECS-80-20-7SX-TR ECS Inc 98930 2015+ CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1731691 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1731691 Phoenix Contact 147220 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1731691 Phoenix Contact 297990 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796684-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 25 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-796684-5 TE Connectivity AMP Connectors 157720 2016+ TERM BLOCK RCPT 25POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796684-5 TE Connectivity AMP Connectors 297970 2016+ TERM BLOCK RCPT 25POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com