Location : Home > K > KHHD010A0A841Z
KHHD010A0A841Z
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GSC20-15 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 20W
GSC20-15 789546 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GSC20-15 N/A 71250 Call RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
RV-153.3D Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 2W 15VIN +/-3.3VOUT
RV-153.3D IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RV-153.3D NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RV-153.3D Recom Power 28739 12+ 24-DIP Module (14 Leads) Evergreen Electronics Co.,Ltd
RV-153.3D Recom Power 4000 12+ 24-DIP Module (14 Leads) General Electronics Co.,Ltd
REC3-4812SRWZ/H4/C/SMD Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3W 18-72VIN 12VOUT
MK2PN-I-DC48 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Socketable
MK2PN-I-DC48 N/A 85620 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MK2PN-I-DC48 N/A 67400 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
CB1-D-WM-12V Relays Power Relays, Over 2 Amps Automotive Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount
CB1-D-WM-12V Electronics 27199 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
CB1-D-WM-12V originalne 48050 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CB1-D-WM-12V Panasonic 27170 15+ RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
44510-1032 Relays Power Relays, Over 2 Amps Safety Relay 3PST (3 Form A) 115VAC Coil DIN Rail
44510-1032 Omron 50 2018+ 2018+ TPC Global Service Co.Ltd.
44510-1032 Omron 50 2018+ New parts enkaite Electronics Co., Ltd
44510-1032 Omron 50 2018+ New parts Futune Electronics Co.Limitd
ACC233UMM20 Relays Power Relays, Over 2 Amps RELAY CONTACTOR 25A 3P 120V
ACC233UMM20 SULLINS 88510 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AEV17024 Relays Power Relays, Over 2 Amps Automotive Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Chassis Mount
AEV17024 ?? 19999 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
HS15 10K F Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 10K OHM 1% 15W