Location : Home > K > KH02155100J0G
KH02155100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KH02155100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84C6V2-G3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23-3
BZX84C6V2-G3-18 IC 37470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84C6V2-G3-18 NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDMS3620S Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 25V 17.5A/38A 8PQFN
FDMS3620S 45578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
FDMS3620S FAIRCHILD 48000 14+ WLParts Electronics ltd
FDMS3620S Fairchild 242430 1538+ MOSFET N-CH 25V DUAL 8-PQFN Alphatek Technology Limited
FDMS3620S Fairchild 242430 1538+ MOSFET N-CH 25V DUAL 8-PQFN AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
FQPF5N60CYDTU Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 4.5A TO-220F
FQPF5N60CYDTU 99630 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FQPF5N60CYDTU Fairchild 232030 1538+ MOSFET N-CH 600V 4.5A TO-220F Alphatek Technology Limited
YK50605330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50605330J0G Amphenol FCI 146970 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50605330J0G IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50605330J0G NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1304860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Dual Disconnect Beige 12-26 AWG
1304860000 Weidmuller 147490 2016+ DISCONN TERM DL 2STB TS32 KRS PA Unitronix Electronics Limited
1304860000 Weidmuller 8000 2012+ DISCONN TERM DL 2STB TS32 KRS PA EKT Electronics Co., Ltd
284008-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
284008-2 RoHS 54150 11+ original new 8STAR-IC
284008-2 TE Connectivity AMP Connectors 146960 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
284008-2 TE Connectivity AMP Connectors 288070 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
33765 IC 57270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C1933-1 Electronics 25491 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1933-1 STOCK 45540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
148-90028 HellermannTyton 157170 2016+ HELACON PLUS VIOLET 250BG Unitronix Electronics Limited
1-1734028-3 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 1.0 Plug Connector 4 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
0472710004 molex 50000 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
0472710004 molex 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
1852312 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1852312 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1852312 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1852312 Phoenix Contact 297990 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14310513101000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.100" (2.54mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1776266-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-1776266-8 TE Connectivity AMP Connectors 298310 2016+ TERM BLK SIDE ENTRY 18POS 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776266-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776266-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK SIDE ENTRY 18POS 5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4993-0-15-15-10-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.012" ~ 0.017" (0.30mm ~ 0.43mm) No Tail Press-Fit