Location : Home > K > KDZVTR24B
KDZVTR24B
Share on FacebookShare on Facebook
KDZVTR24B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1375870-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount Gold