Location : Home > K > KD22305100J0G
KD22305100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KD22305100J0G distributors
SFM315-LPGE-D18-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM315-LPGE-D18-SP-BK Sullins Connector Solutions 147550 2016+ CONN HEADER 1MM 36POS Unitronix Electronics Limited
SMM-122-02-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
550-10-144-12-000101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors PGA SOLDER TAIL
550-10-144-12-000101 IC 55940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
550-10-144-12-000101 Preci-Dip 147420 2016+ PGA SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
801-87-032-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold