Location : Home > K > KD13505200J0G
KD13505200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KD13505200J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A-2004-1-4-N-R Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD
RJSSE-5080-04 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
BACC63BP18D14P6 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
1586316-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN TERM PIN 22-26AWG 30GOLD
6293SP Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories MINI-CON-X GASKET - SPECIAL
2149328-7 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SFP+ASSY 2X6 SPRING FINGERS OUTE
SC06P-20-27S Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
832-80-004-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
832-80-004-10-001101 IC 57700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
832-80-004-10-001101 Preci-Dip 157220 2016+ CONN HDR 4POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
832-80-004-10-001101 Preci-Dip 298310 2016+ CONN HDR 4POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com