Location : Home > K > KD04705000J0G
KD04705000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KD04705000J0G distributors
1N5372/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 5W T18
CDLL3044 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 100V 1W DO213AB
CDLL3044 brenda@hon 77440 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MMBZ4689-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 350MW SOT23-3
MMBZ4689-E3-08 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ4689-E3-08 NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMBZ4689-E3-08 VISHAY 25170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
MMBZ4689-E3-08 VISHAY 50000 15+ 15+ Excellent Electronics Components Inc
DMN2040LSD-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 20V 7A 8-SOIC
DMN2040LSD-13 DIODES 87440 2016 SOP-8 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DMN2040LSD-13 Diodes Inc 262450 1538+ MOSFET N-CH DUAL 20V 7.0A 8-SOIC Alphatek Technology Limited
MBRB1635-E3/81 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 35V 16A TO263AB
MBRB1635-E3/81 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRB1635-E3/81 Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MBRB1635-E3/81 Vishay 7893 16+ TO-263 Fantastic Technologies limited.
MBRB1635-E3/81 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VS-50WQ06FNTRRPBF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 5.5A DPAK
VS-50WQ06FNTRRPBF IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-50WQ06FNTRRPBF NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395226010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
416F37425IST Crystals and Oscillators Crystals 37.4MHz ¡À20ppm Crystal Series 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F37425IST CTS-Frequency Controls 32085 1538+ CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT Alphatek Technology Limited
416F37425IST CTS-Frequency Controls 57509 2015+ CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37425IST CTS-Frequency Controls 79210 2015+ CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0395026003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1969700 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.400" (10.16mm) Vertical Through Hole
1969700 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1969700 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1969700 Phoenix Contact 297730 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776260-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1776260-3 37726 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1776260-3 Electronics 25381 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1776260-3 STOCK 43500 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1776260-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1824035 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1824035 Phoenix Contact 242260 1538+ SPT-THR 1 5/ 9-H-5 08 P20 R88 Alphatek Technology Limited
1824035 Phoenix Contact 288570 2016+ TERM BLOCK 9POS SIDE 5.08MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1644125-8 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Sleeve Connector Female, Receptacle Natural 0.250" (6.35mm)