Location : Home > K > KD04505000J0G
KD04505000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KD04505000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBG5386B/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 180V 5W SMBG
SMBG5386B/TR13 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5386B/TR13 NEW 87470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1PMT5945A/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 68V 3W DO216AA
1PMT5945A/TR7 IC 56410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PHU78NQ03LT,127 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 75A SOT533
PHU78NQ03LT,127 ELECTRONIC 26809 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PHU78NQ03LT,127 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PHU78NQ03LT,127 NXP 157409 15+ MOSFET N-CH 25V 75A SOT533 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NTP45N06G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 45A TO220AB
NTP45N06G ELECTRONIC 27829 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
NTP45N06G IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NTP45N06G ON Semiconductor 157809 15+ MOSFET N-CH 60V 45A TO220AB Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1N4002GP-E3/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 1A DO204AL
1N4002GP-E3/54 GS 3888 16+ UNKNOWN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
0387600406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1-282832-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-282832-6 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282832-6 TE Connectivity AMP Connectors 297310 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282832-6 Tyco Electronics 8000 2012+ HDR UNSHROUDED 15POS 5MM GRN EKT Electronics Co., Ltd
1-282832-6 Tyco Electronics 8000 2012+ HDR UNSHROUDED 15POS 5MM GRN SIMEN Electronics Co.,Ltd
0395280010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1748756 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole