Location : Home > K > KC3225K33.3333C1GE00
KC3225K33.3333C1GE00
Share on FacebookShare on Facebook
KC3225K33.3333C1GE00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KC3225K33.3333C1GE00 OSCILLATOR 33.3333MHZ CMOS SMD 57399 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
KC3225K33.3333C1GE00 OSCILLATOR 33.3333MHZ CMOS SMD 98370 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
KC3225K33.3333C1GE00 OSCILLATOR 33.3333MHZ CMOS SMD 98370 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KC3225K33.3333C1GE00 OSCILLATOR 33.3333MHZ CMOS SMD 139750 AVX Corp/Kyocera Corp 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ4683-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3V 500MW SOD123
MMSZ4683-E3-08 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ4683-E3-08 NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430105-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430105-02-0 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1148800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1148800000 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1148800000 Weidmuller 157680 2016+ SL 5.08HC/07/180G 3.2SN BK BX Unitronix Electronics Limited
0548190572 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - mini B USB 2.0 OTG Receptacle Connector 5 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
0548190572 Semiconductor 21393 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
0548190572 Original 39936 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
0548190572 STOCK 45480 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
0395311003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1936750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90¡ã to Panel Gray 2 Piece
1936750000 Weidmuller 146960 2016+ YOKE CLAMP SCREW CONN GREY Unitronix Electronics Limited
2-796682-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-796682-4 TE Connectivity AMP Connectors 297890 2016+ TERM BLOK SIDE ENTRY 24POS 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796682-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796682-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOK SIDE ENTRY 24POS 5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395933016 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole