Location : Home > K > KC2520C26.0000C2LE00
KC2520C26.0000C2LE00
Share on FacebookShare on Facebook
KC2520C26.0000C2LE00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KC2520C26.0000C2LE00 OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD 139890 AVX Corp/Kyocera Corp 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
KC2520C26.0000C2LE00 OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD 32115 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
KC2520C26.0000C2LE00 OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD 139890 AVX Corp/Kyocera Corp NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
KC2520C26.0000C2LE00 OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD 57539 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
KC2520C26.0000C2LE00 OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD 77710 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-074-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold