Location : Home > K > KC16A30.001NPF
KC16A30.001NPF
Share on FacebookShare on Facebook
KC16A30.001NPF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B59910C0120A070 Sensors, Transducers Temperature Sensors - PTC Thermistors PTC Thermistor Ohm Disc, 26mm Dia x 5.0mm W
B59910C0120A070 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B59910C0120A070 NEW 87390 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B59910C0120A070 NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P51-50-S-H-MD-4.5OVP-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 50 PSI (344.74 kPa) Sealed Gauge Male - M12 x 1.5 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
SX30AN Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 30 PSI (206.84 kPa) Absolute Male - 0.19" (4.8mm) Tube, Dual 0 mV ~ 110 mV (5V) 4-SIP Module