Location : Home > K > KBU35005-G
KBU35005-G
Share on FacebookShare on Facebook
KBU35005-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KBU35005-G Original&New&Rhos 74000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
KBU35005-G standard package with RoHS 46520 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-796700-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-796700-1 TE Connectivity AMP Connectors 157520 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796700-1 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-020-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-87-020-30-051101 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-020-30-051101 Preci-Dip 147090 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-020-30-051101 Preci-Dip 289050 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com