Location : Home > K > KBS-13DB-4P-2
KBS-13DB-4P-2
Share on FacebookShare on Facebook
KBS-13DB-4P-2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KBS-13DB-4P-2 S/N 1000 Nippon 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
KBS-13DB-4P-2 679856 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
KBS-13DB-4P-2 BUZZER PIEZO 4KHZ 13MM 8000 AVX Corporation 16+ BUZZER PIEZO 4KHZ 13MM Futune Electronics Co.Limitd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0210491104 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE JUMPER 1.25MM .127M 39POS
0210490913 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE JUMPER 1.25MM .203M 21POS