Location : Home > K > KBPC50005W
KBPC50005W
Share on FacebookShare on Facebook
KBPC50005W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KBPC50005W ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-83-240-16-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 240POS GOLD
510-83-240-16-001101 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-240-16-001101 Preci-Dip 147020 2016+ CONN SOCKET PGA 240POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-240-16-001101 Preci-Dip 278210 2016+ CONN SOCKET PGA 240POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452821 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5452821 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452821 Phoenix Contact 147850 2016+ BCVP-500RF-19 BK Unitronix Electronics Limited
5452821 Phoenix Contact 298530 2016+ BCVP-500RF-19 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0510470500 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.049" (1.25mm)