Location : Home > K > KBPC2508-G
KBPC2508-G
Share on FacebookShare on Facebook
KBPC2508-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KBPC2508-G RECTIFIER BRIDGE 25A 800V KBPC 687900 Comchip Technology 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
KBPC2508-G RECTIFIER BRIDGE 25A 800V KBPC 157179 Comchip Technology 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
499-83-258-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SMM-122-02-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
326-83-120-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-120-41-001101 IC 59700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-120-41-001101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-120-41-001101 Preci-Dip 287870 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1688890000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1688890000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688890000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK 2.5MM 250V 16A 4POS TPC Global Service Co.Ltd.
1688890000 Weidmuller 157640 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR Unitronix Electronics Limited
416-83-228-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-228-41-012101 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-228-41-012101 Preci-Dip 147830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-228-41-012101 Preci-Dip 287750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1514710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1514710000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1514710000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 23POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1514710000 Weidmuller 157290 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited