Location : Home > K > KB02KW01-28-GG
KB02KW01-28-GG
Share on FacebookShare on Facebook
KB02KW01-28-GG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KB02KW01-28-GG SW IND PB RND BLUE 28V LAMP SLD 12000 NKK Switches n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M16-JW-5 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator White Diffused 6V 60mA Rectangle with Flat Top, 21.00mm x 15.10mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)