Location : Home > K > K683Z10Y5VF53L2
K683Z10Y5VF53L2
Share on FacebookShare on Facebook
K683Z10Y5VF53L2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K683Z10Y5VF53L2 CAP CER 0.068UF 50V Y5V RADIAL 689700 Vishay BC Components 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
K683Z10Y5VF53L2 CAP CER 0.068UF 50V Y5V RADIAL 584500 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K683Z10Y5VF53L2 CAP CER 0.068UF 50V Y5V RADIAL 1227700 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
K683Z10Y5VF53L2 CAP CER 0.068UF 50V Y5V RADIAL 689700 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2SX1-T Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 250V
2SX1-T Honeywell 1-3000 2014+ SWITCH PLUNGER SPDT 7A SOLDER Ameyic Electronics Limited
2SX1-T Honeywell 139830 17+/18+ SWITCH PLUNGER SPDT 7A SOLDER FindCores Electronics Co.,Ltd.
2SX1-T Honeywell 262210 1538+ SWITCH PLUNGER SPDT 7A SOLDER AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
2SX1-T Honeywell 57479 15+ SWITCH PLUNGER SPDT 7A SOLDER Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com