Location : Home > K > K681K15X7RF5TL2
K681K15X7RF5TL2
Share on FacebookShare on Facebook
K681K15X7RF5TL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K681K15X7RF5TL2 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
K681K15X7RF5TL2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 680pF 50volts 10 X7R 2.5mm 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
K681K15X7RF5TL2 679856 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
K681K15X7RF5TL2 CAP CER 680PF 50V 10 RADIAL 784800 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K681K15X7RF5TL2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 680pF 50volts 10 X7R 2.5mm 80,000 Vishay/BC Components update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com