Location : Home > K > K50-HC1CSE59.600
K50-HC1CSE59.600
Share on FacebookShare on Facebook
K50-HC1CSE59.600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K50-HC1CSE59.600 OSCILLATOR XO 59.6MHZ CMOS SMD 42295 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K50-HC1CSE59.600 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
K50-HC1CSE59.600 OSCILLATOR 59.6000MHZ 5V SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com