Location : Home > K > K50-HC0CSE59.600
K50-HC0CSE59.600
Share on FacebookShare on Facebook
K50-HC0CSE59.600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K50-HC0CSE59.600 OSCILLATOR XO 59.6MHZ CMOS SMD 41775 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84C4V7-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 350MW SOT23
BZX84C4V7-TP Micro Commercial Co 139900 NEW RoHS DIODE ZENER 350MW 4.7V SOT23 FindCores Electronics Inc.
BZX84C4V7-TP Micro Commercial Co 157549 15+ DIODE ZENER 350MW 4.7V SOT23 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZX84C4V7-TP Micro Commercial Co 242130 1538+ DIODE ZENER 350MW 4.7V SOT23 Alphatek Technology Limited
0387600305 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate