Location : Home > K > K50-HC0CSE19.660
K50-HC0CSE19.660
Share on FacebookShare on Facebook
K50-HC0CSE19.660 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K50-HC0CSE19.660 OSC XO 19.66MHZ CMOS SMD 41765 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GDZ22B-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 200MW SOD323
GDZ22B-HE3-18 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GDZ22B-HE3-18 NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC8673040L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 16A/46A 8-HSO