Location : Home > K > K50-HC0CSE16.500
K50-HC0CSE16.500
Share on FacebookShare on Facebook
K50-HC0CSE16.500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K50-HC0CSE16.500 OSCILLATOR XO 16.5MHZ CMOS SMD 41785 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K50-HC0CSE16.500 OSCILLATOR 16.5000MHZ 5V SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4961 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 5W AXIAL
1N4961 MICROSEMI 10000 2013+ 2013+ WLParts Electronics ltd
1N4961 MICROSEMI 2000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
SMBJ5375AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 5W SMBJ
SMBJ5375AE3/TR13 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5375AE3/TR13 NEW 87290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AK 04 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A AXIAL
AK 04 RoHS 6590 11+ 11+ 8STAR-IC
AK 04 Sanken 6950 1124+ Schottky Barrier Diode - 40V PALMARY ELECTRONICS CO.,LTD