Location : Home > K > K50-CS1SE22.5000
K50-CS1SE22.5000
Share on FacebookShare on Facebook
K50-CS1SE22.5000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K50-CS1SE22.5000 OSC XO 22.5MHZ CMOS TTL SMD 62205 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9129930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 10-26 AWG
9129930000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9129930000 Weidmuller 147390 2016+ CONN TERM BLK RAIL MNT YELLOW Unitronix Electronics Limited
9129930000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK RAIL MNT YELLOW EKT Electronics Co., Ltd
9129930000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK RAIL MNT YELLOW TPC Global Service Co.Ltd.
316-43-117-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-117-41-003000 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1977477-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate