Location : Home > K > K50-CS0SE40.5504
K50-CS0SE40.5504
Share on FacebookShare on Facebook
K50-CS0SE40.5504 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K50-CS0SE40.5504 OSC XO 40.5504MHZ CMOS TTL SMD 41815 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K50-CS0SE40.5504 OSCILLATOR 40.5504MHZ 5V SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0311087 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 8-26 AWG
0386907322 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
317-87-128-41-026101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold