Location : Home > K > K472K15X7RF5TH5V
K472K15X7RF5TH5V
Share on FacebookShare on Facebook
K472K15X7RF5TH5V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K472K15X7RF5TH5V Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4700pF 50V 10 X7R Learn Mo 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
K472K15X7RF5TH5V CAP CER 4700PF 50V 10 RADIAL 894100 Vishay BC Components 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com